Nerezové sítě proti ptákům

Ochranné nerezové sítě jsou díky vysoké pevnosti a téměř neomezené životnosti ideální pro všechny náročné instalace. Spolehlivě zabezpečí vaše balkony, lodžie a další místa proti ptákům. Navíc mohou také spolehlivě chránit děti nebo domácí mazlíčky před vypadnutím z oken.

Vysoká pevnost a odolnost

Sítě z nerezových lanek jsou mnohem pevnější než klasické nebo japonské sítě. Díky tomu vytváří bariéru, přes kterou ptáci neproniknou. Zároveň se často používají jako ochranné sítě proti vypadnutí dětí nebo domácích mazlíčků z oken, balkonů, lodžií a dalších míst.

Špičková životnost

Nerezové sítě jsou odolné proti nepříznivému počasí i UV záření. Jejich životnost díky tomu přesahuje 25 let. Navíc nevyžadují žádnou údržbu. Po celou dobu životnosti se také nemění jejich vlastnosti ani vzhled – lanka nerezaví, netřepí se ani nerozplétají.

Víte, že:
na nerezové sítě poskytujeme 25letou záruku? Díky tomu se můžete spolehnout, že budou úspěšně chránit vaše prostory desítky let.

100 % funkční ochrana

Na rozdíl od plašičů a odpuzovačů naše nerezové sítě doopravdy fungují – brání totiž přímo vlétání, usedání nebo hnízdění ptactva v chráněném prostoru. Nadobro se tak zbavíte jejich přítomnosti, ptačího trusu, parazitů a nepořádku, který po opeřencích zůstává.

Stejně účinné jsou také při ochraně psů a koček před vypadnutím z oken, balkonů nebo lodžií. Můžete tak bez starostí větrat a díky nerezové síti zajistíte domácím mazlíčkům bezpečný pohyb.

TIP: Nerezové sítě lze využít i pro zabezpečení pohybu dětí nebo dospělých na terasách a dalších podobných místech.

Rozsáhlé možnosti využití

Nerezové sítě nejčastěji instalujeme na balkony, lodžie, okna, ochozy a další podobná místa. Jsou vhodné pro zateplené i nezateplené fasády. Díky diskrétnímu vzhledu navíc splňují požadavky památkářů pro instalaci na chráněné objekty nebo třeba sochy.

Víte, že:
nerezové sítě se používají také proti jiřičkám nebo vlaštovkám? Při výběru vhodné velikosti ok totiž poskytují stejně kvalitní ochranu i před menším ptactvem. Účinně zabrání jejich usedání nebo hnízdění na fasádách, podbití střech a dalších místech.

Nepřekáží ani neškodí

Nerezové sítě ptákům nijak neškodí ani neubližují. Zároveň nepřekáží v běžném používání zasíťovaných prostor – nebrání výhledu z interiérů a neomezují pronikání světla.

Nenápadný vzhled

Stejně jako ostatní sítě z naší nabídky jsou i ty nerezové téměř neviditelné. Díky tomu výrazněji nemění vzhled budov.

Montáž od zkušených techniků

Na kompletní montáže sítí proti ptákům se zaměřujeme od roku 2000. Na základě zkušeností s klasickými sítěmi jsme do naší nabídky zařadili i speciální nerezové sítě, které se díky svým výhodám staly populární už po krátké době.

Instalaci nerezových sítí zajišťují naši technici, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Kvalitu nerezové síťové ochrany jsme navíc prověřili v mnoha instalacích – od těch menších až po zasíťování rozsáhlých prostor.

Jak probíhá montáž nerez sítí?

Víte, že:
u větších objektů se vyplatí instalovat jak ochranné sítě, tak hrotové zábrany? Díky tomu výrazně zvýšíte šanci, že vás přestanou navštěvovat holubi, jiřičky, vlaštovky i jiní ptáci.

Co ještě nabízíme?

Kromě instalace nerezových sítí nabízíme také vyklízení po holubech. Díky našim zkušenostem umíme proměnit i silně kontaminovaná místa v čisté a zdravotně nezávadné prostory.

Nejčastěji vyklízíme půdy, balkony, lodžie, světlíky a podobná místa. Od holubího trusu ale čistíme také fasády a další části budov.

Proč si vybrat právě nás?

Poptávkový formulář

Vybíráte ochranné sítě a hledáte řešení, které vydrží desítky let? Stačí vyplnit následující formulář – co nejdříve se vám ozveme a doporučíme nejvhodnější řešení.


    Náš web chrání reCAPTCHA od Googlu (ochrana soukromí, smluvní podmínky)