Ochrana proti ptactvu

Naše ochranné sítě nebo hroty jsou zárukou úspěšné ochrany proti ptactvu. Objevte jejich hlavní výhody a důvody, proč svěřit instalaci odborníkům. Pomůžeme vám zabezpečit vaše prostory proti opeřencům, kteří způsobují škody na majetku a ohrožují lidské zdraví.

Zkušenosti od roku 2000

Na ochranu budov proti ptactvu se zaměřujeme více než 16 let. Postupem času jsme tak získali nenahraditelné zkušenosti, které jsou na výsledcích naší práce znát. Montáž hrotů a sítí u nás navíc vždy zajišťují technici s dostatečnou praxí v oboru.

Profesionální montáž

U odborné firmy máte jistotu, že bude ochrana proti ptactvu skutečně fungovat. Víme, jak se vyhnout chybám, které často snižují účinnost zábran. Navrhujeme a instalujeme ochranu proti holubům, jiřičkám, vlaštovkám a jiným ptákům, která je 100% spolehlivá.

Pečlivá příprava

Každá zakázka u nás začíná průzkumem míst, která potřebujete zabezpečit proti ptactvu. Díky tomu vám můžeme doporučit tu nejméně nápadnou a zároveň maximálně účinnou ochranu.

Vysoká účinnost ochrany

Používáme kvalitní hrotové zábrany a sítě proti ptactvu, se kterými máme dlouhodobě dobré zkušenosti. Nevyžadují totiž žádnou údržbu a jsou vhodné pro všechny typy budov. Navíc vynikají dlouhou životností a vysokou odolností.

Víte, že:
nerezové sítě mohou sloužit také jako ochrana koček, psů a jiných domácích mazlíčků proti vypadnutí z oken, balkonů nebo lodžií?

Poradíme si s každou zakázkou

Ochranu proti holubům a jinému ptactvu zajišťujeme pro bytové domy, firemní objekty, obchodní centra, úřady, kancelářské budovy, památky, sochy i části veřejného prostoru.

Před škůdci ochráníme všechny části budov – balkóny a lodžie, parapety, střechy, římsy, světlíky, vnitrobloky, střešní konstrukce nebo třeba jednotky klimatizace.

Nezaskočí nás ani rozsáhlé realizace a montáž zábran v obtížně přístupných místech.

Ohleduplná instalace

Při instalaci ochranných opatření postupujeme tak, aby nedocházelo k poškození fasád. Díky tomu nezkracujeme jejich životnost a přispíváme k nenápadnému vzhledu zábran.

Víte, že:
speciální japonské sítě proti ptactvu se instalují bez vrtání do fasády?

Komplexní ochrana budov

Pro kompletní zabezpečení větších objektů nabízíme systém, který efektivně kombinuje ochranné sítě, hroty a další techniky. Díky tomu budou všechna riziková místa chráněná proti nezvaným opeřencům.

Užitečné doplňkové služby

Montáže ochranných sítí a bodců zajišťujeme včetně souvisejících prací. Na přání se tak rádi postaráme také o úklid po holubech, vyklizení nepořádku, dezinfekce, vyhubení parazitů nebo třeba o čištění fasády.

Jaká je naše ochrana proti ptactvu?

Víte, že:
naše ochranné sítě a hrotové zábrany ptákům nijak neškodí ani neubližují? Velmi účinně jim však zabrání v usedání nebo vlétání do chráněného prostoru.