Hroty proti holubům a ptákům

Instalací kvalitních hrotů pomáháme zabezpečit exponovaná místa proti holubům a drobnému ptactvu. Využíváme osvědčené hrotové pásy vhodné pro všechny rovné i tvarované plochy. Při odborně provedené instalaci poskytují účinnou ochranu na mnoho let a navíc jsou nadmíru diskrétní.

Nenápadný vzhled a vysoká účinnost

Jaké hroty proti ptactvu instalujeme?

Využíváme speciální hrotové zábrany z nerezové oceli na polykarbonátovém podkladu. Mezi jejich hlavní výhody patří vysoká účinnost, odolnost a nenápadný vzhled. Ocelové trny jednoduše znemožní usedání a hnízdění ptactva. Díky tomu se ihned po instalaci natrvalo zbavíte nezvaných opeřenců, jejich trusu i rizika infekcí a parazitů.

Některé firmy používají levnější pozinkované hroty, které však rychle podléhají korozi. Za několik měsíců tak může rez stékající z těchto zábran způsobit znečištění fasády – často takové, že bude nutné zaplatit její kompletní a nákladnou renovaci. Nejen proto používáme výhradně kvalitní nerezové hroty.

Víte, že:
kvalitní hrotové pásy obsahují velký počet tenkých drátů, které jsou orientované do různých směrů? Pro holuby a jiné ptáky je tak nemožné na místo chráněné bodci usednout.

Jaká je životnost hrotové ochrany?

Pro první naše klienty jsme instalovaly hroty před více než 15 lety. Díky kvalitním materiálům a profesionální instalaci jsou tyto zábrany stále funkční. I po dlouhé době tak spolehlivě chrání budovy před usedáním holubů a jiných ptáků.

Proč jsou naše hroty oblíbené?

Hroty proti jiřičkám a vlaštovkám

Nabízíme také bodce proti jiřičkám nebo vlaštovkám, které instalujeme na fasády a špalety oken hroty dolů. Podle našich zkušeností je účinnost těchto hrotových zábran minimálně 85 %. Každým rokem po instalaci se navíc bude počet hnízd snižovat. Hroty proti hnízdění vlaštovek a jiřiček instalujeme také do podhledů či podbití střech.

Instalace ochranných bodců ve 4 krocích

  1. Provedeme nezávaznou prohlídku vašeho objektu
  2. Doporučíme vám, jak zabránit usedání ptáků
  3. Vybraná místa připravíme na instalaci hrotů
  4. Nainstalujeme kvalitní hrotové zábrany

Pro zajištění maximální účinnosti navíc často kombinujeme hrotový systém a ochranné sítě (klasické, japonské či nerezové).

Víte, že:
pokud instalaci hrotů provádí lidé bez odborných zkušeností, dochází velmi často k výběru nesprávné šířky a umístění pásu s ostny? Taková hrotová ochrana je samozřejmě neúčinná a ptákům nezabrání usedávat na ošetřených místech.

Zajišťujeme také související služby

Proč svěřit montáž hrotů nám?

Orientační ceník hrotů

Výjezd k zákazníkovi (povinná položka)

Služba
Cena*
Paušální cena za výjezd technika po Praze a v okresech Brno, Písek, Tábor, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Zlín, Vsetín, Nový Jičín, Opava a Bruntál
990 Kč
Expresní příplatek za výjezd do 12 hodin od potvrzení objednávky
800 Kč
Marný výjezd (bez zásahu)
1 500 Kč
Výškový příplatek (nad 4 m výšky)
1 650 Kč
Pohotovostní příplatek (o víkendech, státních svátcích a v nočních hodinách)
od 500 Kč
Výjezd mimo Prahu a okresy Brno, Písek, Tábor, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Zlín, Vsetín, Nový Jičín, Opava a Bruntál (platí se za cestu tam i zpět)
od 8 Kč/km

Hroty a zábrany

Hrotové systémy
Cena*
Účinná šíře 10 cm (cena včetně montáže za 1 bm)
390 Kč
Účinná šíře 20 cm (cena včetně montáže za 1 bm)
490 Kč
Práce horolezce
dle rozsahu

* Ceny jsou uvedené bez DPH

Přesná cena této ochrany proti ptactvu závisí na velikosti zakázky, náročnosti instalace a použitém materiálu. Pro více informací nás bez váhání kontaktujte – rádi vám nezávazně zašleme cenovou nabídku.

Poptávkový formulář

Cena hrotů proti holubům a jinému ptactvu je vždy individuální s ohledem na náročnost a rozsah zakázky. Vyžádejte si od nás nezávaznou nabídku na montáž hrotového systému. Stačí vyplnit následující formulář a obratem se vám ozveme s návrhem dalšího postupu.


    Náš web chrání reCAPTCHA od Googlu (ochrana soukromí, smluvní podmínky)